Dell Silent Mouse | MS355 | Wireless | Bluetooth/2.4GHz | Black
- TootjadDell
- Mudel: 570-BBJH
- Saadavus: 5
-
29€
Dell Silent Mouse | MS355 | Wireless | Bluetooth/2.4GHz | Black
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Connection type | Bluetooth/2.4GHz |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 85.00 mm |
| Gross height (mm) | 160.00 mm |
| Gross weight | 0.17 kg |
| Gross width (mm) | 46.00 mm |
| Kerimine | Scroll Wheel |
| Liikumistuvastuse tehnoloogia | Optical LED |
| Net weight | 0.07 kg |
| Number of buttons | 3 NULL |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1381 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Dell |
| Producer product family | Silent Mouse |
| Producer product name | MS355 |
| Seadme tüüp | Wireless |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Toote värv | Black |
| Traadita ühendus | Yes |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: dell silent mouse ms355 wireless bluetooth24ghz black, 570-bbjh, dell, hiired




